Apartament w Mechelinkach – świetna opcja dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach – świetna opcja dla osób, które chcą przyjechać do Trójmiasta

Apartament w Mechelinkach to doskonała opcja dla osób, które zamierzają przyjechać do Trójmiasta. Usytuowany jest w pobliżu Rewy i Gdyni. Nowoczesne oraz szykownie urządzone mieszkanie pozwoli każdemu poczuć się wyjątkowo. Nie trzeba więcej meldować się w drogich obiektach hotelowych, w jakich w dodatku jest tłoczno.

A można liczyć na o wiele większą wygodę. To dobra opcja dla osób, które uwielbiają odpoczywać w spokoju, a pomimo to zależy im na bliskiej lokalizacji znanych nadmorskich miasteczek. Przestronne mieszkanie jest w całości do dyspozycji gości. Mogą oni z niego skorzystać tak jak tylko mają ochotę. Mieszkanie przypomina swoim wyglądem piętrową rezydencję. Parter to pokój dzienny z kuchnią, mała łazienka i jedna sypialnia z komfortowym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba. Świetnym rozwiązaniem jest taras na dachu, pozwalający na przyjemny odpoczynek. Można się na nim opalić, unikając tym samym zatłoczonej plaży.

Apartament Mechelinki to miejsce, w jakim dobrze będą czuły się zarówno osoby samotne, podróżujące w parach, z rodzinami, jak i w grupie znajomych. Mające dwa piętra mieszkanie ma łączną powierzchnię 108, 18 m2. Taras to aż 56 metrów kwadratowych.

Apartament taki jest idealnym wyjściem dla osób, które lubią spędzać wakacje nad polskim morzem, abstrahując od tego, jakie lubią czynności w wolnych chwilach. Pobyt można rezerwować wirtualnie albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Dane firmy to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ, ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Osoby zameldowane w mieszkaniu Mechelinki otrzymują jedno miejsce postojowe, w garażu zamykanym na pilota.

Podwyższone bezpieczeństwo oddziałuje także na wygodę podróżowania. Apartament można zarezerwować w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na stronie. Innowacyjny i wygodny lokal z 3 sypialniami to miejsce dedykowane osobom, którym kameralna atmosfera nie pozostaje obojętna.

Redakcja