Nowoczesne ukierunkowanie do kreowania projektów wnętrz

Nowoczesne ukierunkowanie do kreowania projektów wnętrz

Profesjonalne projektowanie wnętrz o zastosowaniu komercyjnym to domena działającej na terenie Warszawy pracowni ZEN. Jest to miejsce, w jakim opłaca się złożyć projekt, gdyż szybko można będzie przekonać się, że pracujący w tym miejscu architekci wnętrz doskonale znają się na swojej pracy. Nie tylko robią wszystko zgodnie z ustaleniami, lecz też zachowają kreatywność.

Eksperci mają duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz komercyjnych, a dotychczasowe projekty można sprawdzić na ich stronie www. Można na przykład sprawdzić projekty salonów fryzjerskich, pubów, salonów sprzedaży z dowolnej branży, czy części wspólnych apartamentowców. Wyspecjalizowany architekt ma na względzie to, żeby każdy projekt był innowacyjny.

Zleceniodawca podczas pierwszej konsultacji musi dokładnie opowiedzieć, na czym mu zależy i jaka z grup docelowych będzie robiła użytek z jego obiektu. Na tej podstawie architekci stworzą projekt jaki spełni wszystkie oczekiwania. Będzie to projekt 4D albo prezentujący się jako wirtualny spacer 360 stopni. Technika wirtualnej rzeczywistości daje szansę na przyjrzenie się z bliska proponowanym rozwiązaniom i pozwala dostrzec wszystkie detale wyznaczonej inwestycji.

Tego typu koncepcja pozwala też na wprowadzanie zmian różnego typu, by wszystko pozostawało spójne. Ze względu na to też architekci mogą o wiele bardziej rozumieć, na czym zależy zleceniodawcom. Z oferty pracowni mogą skorzystać klienci z całej Polski. ZEN ma sporo doświadczenia w pracy zdalnej, z tego powodu można zdecydować się nie tylko na zrobienie projektu, ale też na usługę zrobienia elementów umeblowania na zamówienie. Pracownicy ZEN współpracują z najlepszymi stolarniami na terenie Polski oraz z dostawcami wysokiej jakości systemów, co daje szansę na kompletne wyposażenie mieszkania. Meble będą wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i okażą się trwałe przez długi czas.

Redakcja