Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST

Właściwości tynku akrylowego, sprzedawanego przez firmę GREINPLAST

Wytrzymałe tynki do wykonywania elewacji zewnętrznych proponuje firma GREINPLAST. Tynki akrylowe mają wyjątkowe właściwości, umożliwiające uzyskiwanie idealnych rezultatów. Udostępnione tynk akrylowy można bez problem nałożyć. Tynk powstały na bazie nowoczesnych technologii nadaje się do ułożenia na dowolnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, wapiennym oraz pozostałych.

Tynk akrylowy można nakładać po 28 dniach od położenia podłoża. Dodatkowo ten typ tynku świetnie sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST, po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Zaprezentowany wyrób to integralny element zestawu wyrobów w systemach ociepleń GREINPLAST EPS i EPS – ETA. Paleta barw jest udostępniona przez wytwórcę i można się z nią obeznać na stronie internetowej.

Kiedy klienci mają takie życzenie, mogą być wykonane zlecenia indywidualne pod względem barwy tynku. To daje pewność, że abstrahując od tego, jaką się przewiduje kolorystykę dla elewacji, można oczekiwać, że ze wsparciem konkretnej firmy da się to uzyskać. Tynk akrylowy oferowany jest w opakowaniach 25 kilogramów. Kupujący zainteresowani jego kupnem mogą zaznajomić się z opisem na stronie www. Do ich dyspozycji pozostają również: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu.

W przypadku dodatkowych zapytań można skontaktować się z działem obsługi klienta. Ze względu na szybkość i łatwość aplikowania, tynk akrylowy stosuje się nad wyraz często. Opłaca się wybrać ten określony preparat, aby mieć pewność imponującej jakości. Z uwagi na to, że w jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, ograniczony jest rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej taki rodzaj tynku zostanie zamieszczony. Oznacza to, że nowoczesny tynk cienkowarstwowy może zostać nakładany w każdych warunkach środowiskowych.

Redakcja